Ваш браузер застарів

Оновіть браузер, щоб безпечніше, швидше та зручніше користуватися сайтом

Оновити браузер

Підтримка користувачів ok.104.ua

20 березня 2023

Як розпочати роботу створити акаунт, авторизуватись читайте тут. Зверніть увагу, одночасно в акаунті може бути до 25 особових рахунків. Наші користувачі можуть додавати та видаляти особові рахунки.

Недоступність сервісів

Клієнтам окремих Операторів ГРМ сервіси 104.ua недоступні:

  • Дніпрогаз
  • Криворіжгаз
  • Харківгаз
  • Харківміськгаз

Це зокрема стосується сервісу 104.ua особистий кабінет (щодо особових рахунків з систем зазначених компаній) на сайті та у мобільних додатках. Терміни відновлення обмінів даними із системами цих компаній невідомі – залежать від Операторів ГРМ. Контакти для отримання інформації тут.

Особистий кабінет

Сервіс надає доступ до даних особових рахунків з систем Операторів ГРМ. Сервіс не проводить розрахунків чи перерахунків, не надає можливості змінювати дані у системах газових компаній, у т.ч. щодо персональних даних власників особових рахунків тощо. З особистого кабінету можна замовити зворотний дзвінок до контакт-центру для консультації за особовим рахунком.

За наявності квартирного (індивідуального) лічильника газу, користувачі можуть передавати з особистого кабінету показання лічильника для подальшої обробки Оператором ГРМ. Якщо з автоматизованим опрацюванням показань виникла проблема, зазвичай вирішується, якщо Оператор ГРМ отримає фото лічильника газу. Передати фото можна у будь-який рекомендований вашим Оператором ГРМ спосіб. Зокрема сфотографувати лічильник та відправити фотопоказання можна за допомогою мобільного додатка 104.ua iOS / Android, а відправити фото з галереї з чат-боту Viber 7104.

Дізнатися, як користуватись функціоналом кабінету можна у цьому розділі.

Як отримати технічну допомогу

Щоб спеціалісти змогли надати оперативну допомогу, у темі листа вкажіть Особистий кабінет на сайті 104.ua (чи ok.104.ua), а у тексті листа:

  • в якому розділі (на якій сторінці), при якій дії (передача показань, здійснення платежу, замовлення документа) виникла проблема за можливості скопіюйте текст повідомлення про помилку або зробіть скріншот і додайте до листа;
  • операційна система вашого пристрою, який браузер використовуєте (якщо на веб-сторінці не оновлюються дані, не спрацьовують кнопки імовірні проблеми з кешем).
  • номер особового рахунку, логін акаунта (можна не зазначати, якщо лист направляється з адреси, яка є логіном)

Додатково може знадобитись надати фахівцю підтримки таку інформацію:

  • номер лічильника газу, якщо проблема стосується показань, а на особовому рахунку зареєстровано більше одного лічильника
  • квитанцію чи дані про транзакцію (призначення, дата та суму платежу), якщо проблема стосується онлайн платежу з особистого кабінету.

Індивідуальні відповіді надаються у робочі дні (понеділок-п’ятниця) з 9:00 до 18:00.

Якщо проблема виникла під час встановлення чи використання мобільного додатка 104.ua – скористайтесь інструкціями для користувачів Android та iOS.