Ваш браузер застарів

Оновіть браузер, щоб безпечніше, швидше та зручніше користуватися сайтом

Оновити браузер

Як передати показання

04 липня 2022

Дізнайтеся, як передавати показання лічильників газу через особистий кабінет.

Щоб передати показання:

1. Натисніть іконку меню (у лівому верхньому кутку, поруч із логотипом 104.ua), виберіть пункт «Показання».

2. Якщо у вас два чи більше лічильники газу, виберіть блок, що відповідає лічильнику, показання якого ви хочете передати. Номер лічильника вказаний вгорі блоку.

 

Під номером вказані попередні фактичні показання, дата фіксації та джерело.

3. Натисніть на номер обраного лічильника, під ним розгорнеться поле для введення показань. Уведіть показання та переконайтеся, що вони введені правильно. 

4. Натисніть «Передати показання» й упевніться, що показання передані. Зверніть увагу, що передача показань через будь-який сервіс не гарантує їхню автоматичну обробку Оператором ГРМ. Як дізнатись, що показання опрацьовані, та як діяти, якщо ні – читайте тут.

5. У разі потреби виберіть наступний лічильник.

Увага! Якщо у вас виникла помилка із передачею показань, передайте фотопоказання за допомогою мобільного додатка 104.ua або через Viber 7104. 

Коли не потрібно передавати показання:

  1. Якщо у вас встановлений лічильник із модемом, показання передаються автоматично. Ви можете побачити графік свого споживання щоденно та щомісячно, а також за вибраний часовий проміжок, у розгорнутому блоці відповідного лічильника.
  2. Якщо ваш лічильник перебуває на повірці. Ви зможете передавати показання після монтажу повіреного лічильника.
  3. Якщо раніше вже передані показання на поточну дату - з особистого кабінету чи в будь-який інший спосіб
  4. Якщо розрахунковий період закритий за фактичними показаннями, які передані у будь-який спосіб або зафіксовані контролером (актуально у період з 1 по 5 число). 

Коли потрібно передавати показання:

Показання передаються з 1 по 5 число — станом на 1 число, решту днів місяця — на поточну дату. Опрацьовує показання Оператор ГРМ протягом кількох хвилин. Проте з 1 по 5 число опрацювання може тривати довше, а показання записуються останньою датою розрахункового місяця.