Ваш браузер застарів

Оновіть браузер, щоб безпечніше, швидше та зручніше користуватися сайтом

Оновити браузер

Як додати особовий рахунок

30 серпня 2022

В акаунт 104.ua можна додати до 25 особових рахунків

1. Якщо ви щойно створили акаунт (не додавали особовий рахунок), після входу вам буде автоматично запропоновано додати у нього особовий рахунок — перейдіть до кроку 3

2. Щоб додати ще один особовий рахунок у ваш особистий кабінет, натисніть на іконку акаунта (у верхньому кутку праворуч, це може бути ваш аватар), 

або на особовий рахунок (згори ліворуч: номер рахунку й адреса).

В обох випадках у розгорнутому блоці потрібно натиснути на кнопку «Додати особовий рахунок». 

3. Виберіть із переліку назву компанії (Оператора ГРМ) і уведіть номер особового рахунку. Ці дані можна знайти у паперовому чи електронному рахунку за доставку газу. Зверніть увагу, що додавати можна особові рахунки компаній, які зазначені тут, при цьому реєстрація о/р може працювати некоректно, якщо дані Оператором ГРМ не актуалізуються.

Номер особового рахунку повинен містити 10 цифр і може починатися з нуля.

4. Виберіть спосіб підтвердження особового рахунку: суму останнього платежу або номер лічильника (якщо у вас встановлений індивідуальний лічильник газу, ви новий споживач і ще не сплачували за доставку газу — виберіть цей варіант). Вкажіть потрібні дані та переконайтеся, що вони введені правильно.

Номер лічильника ви можете подивитися на його корпусі чи у документах на лічильник. Це має бути індивідуальній (квартирний) лічильник. Номером загальнобудинкового лічильника (або лічильника на групу будинків) особовий рахунок не підтверджується.

Сума  — уведіть останню суму, сплачену  за доставку газу (без урахування комісії банку або платіжного сервісу). Важливо, щоб на час додавання особового рахунку зазначена компанія вже отримала та обробила цей платіж, якщо ж не проходить сума останнього платежу — спробуйте ввести суму передостаннього. Дізнатись цю суму можна з платіжного документа про оплату (квитанції, чеку) або звернувшись до контакт-центруСума  платежу не може дорівнювати 0. 

5. Після коректного введення усіх даних особовий рахунок буде додано. Щоб додати ще один особовий рахунок, повторіть кроки 2-4. До акаунта можна додати до 25 особових рахунків.